Pieskie życie jak w Madrycie – luksusowe obroże dla pupili

Wieloletni spór pomiędzy zwolennikami szelek i obroży nadal nie został jednoznacznie rozstrzygnięty. Wysuwane przez każdą ze stron argumenty nie umożliwiają ustanowienia ostatecznego zwycięzcy. Bez względu na to do jakiej grupy należą właściciele najbardziej rozpieszczonych zwierząt na świecie jakimi są psiaki- mogą oni zakupić tak designerski dodatek jakim jest obroża dla psa.

CZERWONA, ZIELONA, Z ŚWIATEŁKAMI LED
Rozpieszczanie pupili to w dzisiejszym świecie standard. Podawanie najlepszych kawałków mięsa, czy kupowanie wysokiej jakości karm to stan, który nikogo już nie dziwi. Większość Polaków chce dla swoich psiaków nieba przychylić. Postawa przez nich prezentowana jest jak najbardziej godna podziwu.

Często do szczęścia pupilowi brakuje jedynie gwiazdki z nieba, ale bez względu na posiadane przez niego przedmioty- dobra obroża dla psa to konieczność.

KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY
Kolor ma znaczenie. Niebieskie obroże kojarzą nam się silnymi i umiejącymi postawić na swoim psami, podczas gdy różem chętnie obdarowywane są psie panienki.

Powstające gromadnie manufaktury produkujące psie dodatki i gadżety, szczególnie przed Bożym Narodzeniem mają ręce pełne roboty. Powstające w tym okresie kolekcje są rozchwytywane niczym świeże bułeczki w poniedziałkowy ranek.

Dla dużych psów typu dogi, czy berneńskie psy pasterskie, warto wybrać obrożę wykonaną ze skóry. Jako naturalny materiał skóra będzie się mniej zużywała, a ponadto mocniejsze pociągnięcie przez psa nie spowoduje jej zerwania. Materiałowe cudeńka to świetna alternatywa dla szelek chętnie noszonych przez jamniki, yorki i pinczerki. Ręcznie wykonane egzemplarze to dobra okazja do pokazania światu jak świetnym przyjacielem jest pies.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Akcesoria dla psów i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *